Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » E titán, nem enged belépni pc-n?

E titán, nem enged belépni pc-n?

Figyelt kérdés

Telefonrol enged belépni,mert ma kaptam meg az anyagot, és még munkahelyen megneztem hogy milyen stb...

Hazaertem gépen nem tölt be. Kiirja hogy bejelentkezés de nem tölt be.. telefonon jo ugyanugy



2021. ápr. 13. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld másik böngészőből. Esetleg törölj mindent a böngészőben, vagyis előzmények, gyorsítótárak... Aztán próbáld újra.
2021. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Próbáltak

Egyik top böngészővel se megy..odáig eljut hogy belépés kiirja de aztán csak tölt..


Arra is gondoltam nem e hogy csak 1 eszközön tudok belépni, de remélem hogy nem mert telefonon nem olyan jó moka tanulni

2021. ápr. 13. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!