Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 21 éves vagyok,korábban csak...

21 éves vagyok,korábban csak elpazaroltam középsulis éveimet. Beiratkoztam tavaly szeptemberében egy esti,levelezői érettségire. 23 leszek mikor végzek vele. Miben érdemes a jövőben gondolkodnom? Tanácstalan vagyok,miben lenne potenciál a jövőben?

Figyelt kérdés

Érdemes egyetemre menni?

Vagy manapság már, csak egy szakma megléte, jobb döntés lehet?



2021. ápr. 14. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak attól függ, mi érdekel téged.

Nyilván vannak olyan egyetemi szakok, amiknél egy jó szakma simán többet ér, de ennek az inverze is igaz, bizonyos szakmák annyira értéktelenek, hogy az egyetem jobb döntés.


Mi az amiben jó vagy és szívesen foglalkoznál vele?

2021. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 évesen kezdtem, szóval ha van elég motivációd és tanulási vágyad akkor menjél.
2021. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dávid ***** válasza:
49%

Egészségügyben is rengeteg pénzt lehet keresni (hajbeültető orvos vagy az asszisztense), de 2 felsőfokú nyelvvizsgával is lehet havi 400.000 felett a fizud, egy építőipari vállalkozó milliókat kereshet.


Nézz youtube videokat szakmákról, ami csak érdekel!


Barátnőm óvónőnek tanul (3év), de mellette angol felsőfok és lovasoktató.

egyből 3 dolog, amivel lehet kezdeni valamit.

2021. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!