Létezik teljesen online egyetemi képzés?

Figyelt kérdés
Olyan, amihez soha nem kell sehova bemenni. Akár külföldi (angol nyelvű) is érdekel. De nem ilyen kamu egyetemek, hanem amit mondjuk fel lehet tüntetni egy önéletrajzban. Nem munkához kellene, épp csak el akarom foglalni magam munka mellett.

2021. ápr. 15. 03:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam ilyenről,viszont szerintem a jövőben lehet rá számítani
2021. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Ilyen egyetem eddig is volt bár népszerű egyetemeken nem biztos hogy van nézd meg a felvin hogy az országban hol van ilyen egyetem
2021. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem volt ahogy tudom, legalább vizsgázni be kellett menni (ezért is volt meglőve sok egyetem amikor at kellett térni az online oktatásra). Most kb az összes egyetem ilyen, az hogy a jövőben mi fog változni azt meg senki sem tudja.
2021. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi nagyobb amerikai egyetemeknek vannak online kurzusaik.


Azt nem tudom, hogy le lehet-e diplomázni és hogy milyen szakokat lehet elvégezni stb...


Még régen néztem, mert érdekelt a téma.


Tudom elég tág leírás, de nem akarok hülyeséget írni. A lényeg, hogy létezik.


Persze azok is rettenetesen drágák. (Több 10 ezer dollárban gondolkozz évente)

2021. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem :/ Az nem baj, ha fizetős, de nyilván észszerű összeget akarok rákölteni. :D
2021. ápr. 15. 18:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!