Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus Székesfehérváron,...

Corvinus Székesfehérváron, vagy Debreceni Egyetem?

Figyelt kérdés
Terveim szerint lehet hogy sportközgazdásznak jelentkeznék majd mesterképzésre. Viszont nem tudom melyik egyetemet válasszam. Amik miatt vacillálok: nekem úgy tűnik, a debreceni egyetemista és városi élet sokkal jobb, emelett röplabdázok is, és ugye ott vannak jobb csapatok általánosan. Viszont gondolom (habár nem tudom biztosan), hogy ha Corvinusos végzettségem van, az lehet, hogy később többet ér, avagy jobb kapcsolatokat, lehetőségeket teremt. Ezt persze még nem tudom első kézből. Emellett persze közelebb lenne a lakhelyemhez, és Pesthez Fehérvár, de igazából az utazgatás 2-3 hetente nem lenne probléma. Vélemények? Melyik lenne jobb döntés?

2021. ápr. 15. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10 - Hagyd, úgysem fogja végig olvasni!

Itt van neki egy összefoglaló, aztán azt olvas ki belőle amit akar.

Én is unom már hogy mindig csak Debrecen, mert szerintem Szeged is van olyan jó hely, de hát ezt nem szimpátiára mérik. Én a nyáron voltam Debrecenben, és azt kell mondanom, (el kell ismernem) hogy nem véletlen ez a túltapsolás.

Már elmúltak azok az idők, amikor Fehérvár, vagy Győr volt a "szuperváros" (ráadásul egyik sem az egyetem-városi rangjáról híres)


[link]

2021. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez a mesterszak csak ezen a két helyen van, de amúgy köszönöm a válaszokat.
2021. ápr. 25. 16:57
 13/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem ismerem ezt a mestert, de tapasztalataim alapján Debrecenben nem túl magas színvonalú az oktatás a GTK-n. Tipikus vidéki tucat gazdász képzés. így látatlanban inkább Corvinust ajánlom.
2021. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!