Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen a legrosszabb...

Melyik egyetemen a legrosszabb a BTK vidéken?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 21:47
A kérdező szavazást indított:
Szombathely
Veszprém
Pécs
Szeged
Miskolc
Debrecen
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyíregyháza miért nem szerepel?


Amúgy szerintem nem ott a legrosszabb, de ha már Szeged és Pécs is felkerült, akkor gondolom nem is az volt a cél hogy a legrosszabbak szerepeljenek csak...

2021. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem ennek a topiknak mi az értelme. Mi az, hogy rossz BTK? Az összes BTK rossz, az elte is, mivel a legrosszabb diákokat kapjuk már egy évtizede. A mi időnkben kb a zsenik mentek a BTK-ra. Ma pedig az, akit máshova nem vesznek fel. Mit vársz ilyen helyzetben?
2021. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2. Azért egy kitűnő diplomával és egy OTDK helyezéssel, egy Cambridge nyelvvizsgával még mindig ki lehet jutni az összes magyar egyetemről az Oxfordra, illetve hasonló egyetemekre, mesterre vagy doktorira...

Amíg ez így van, addig engem nem izgat, hogy mennyire rossz az összes BTK.

2021. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Persze, hogy ki lehet jutni, sőt tanulni is lehet jó tanároktól. Csak azt a kérdést nem értem, hogy miért érdekes, melyik a LEGROSSZABB btk?
2021. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!