Erettsegis appok IOS-ra?

Figyelt kérdés

Androidra van egy csomo.. de iPhonera kb semmi:(((

Valaki azert tud vagy talalt? Esetleg weboldalt?


2021. ápr. 17. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érettségire?
2021. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Barmi

Torire lattam egyet de az nem tul jo:((

De tenyleg barmi

2021. ápr. 17. 12:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel nem vagyok IOS-es nem tudom, hogy megtalálhatóak ezek rajt, de ha ezeknek az appoknak az ikonjára rátalálsz, akkor szerencséd van. [link]


Ha nincs, az sem baj, ezekben az appokban az előző érettségi feladatok vannak. Így azt tudod csinálni, hogy rámész az oktatas.hu-ra, keresel régebbi érettségiket, azokat megcsinálod, leírod valahova a megoldásaidat utána pedig leellenőrzöd.


Én is idén érettségizek, úgy hogy kitartás! :)

2021. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oh hát igen.. sajnos ezesetben az androidosok nagyon jol jartak, egy csomo olyan app van ami most tök jó gyakorlonak erettsegire, iPhoneosonak meg kemeny 1 erettsegis app van aki raadasul nem is olyan minosegi:(

De azért köszii

Kitartást neked iis❤️

En jelenleg parazok mint a szar de tudom tudom csak chill

2021. ápr. 17. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok


Na hogy ment?:D

2021. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fuuuuu XD

Szarul. Jo nem amugy, de a matekot nagyoon elrontottam, meg a töri se ment olyan jól.

Én komolyan azt gondoltam hogy kicsit könnyítenek az erettsegin, de nem hogy nem könnyítettek, hanem nehezebb feladatokat is raktak bele. Szerintem nagyon kibaszás volt

Őszintén nem tudom milyen lesz, remélem nem olyan rossz:( Nekem még hátravan egy emelt biosz jövőhéten

És neked hogy ment?🥺

2021. máj. 8. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló tapasztalatokról tudok nyilatkozni... Minden tőlem telhetőt megtettem, matekra nagyon sokat készültem, úgy érzem az azért nem lesz annyira rossz (55-65%), a törinél viszont teljesen le voltam döbbenve. Azt kellett hogy mondjam, még a matek könnyebb is volt szerintem...

De egyébként lehet nem is akartak velünk kicseszni, csak az online oktatás nem volt eredményes....

Biztos vagyok benne, hogy országosan is rossz eredmények fognak születni.

Az emelt bioszhoz sok sikert még!😇

2021. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!