Szerintetek van értelme elvégezni a következő tanfolyamot? Nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző, van jövője ennek a szaknak vagy sok a logisztikus már?

Figyelt kérdés
Előre is köszönök minden olyan választ, ami segít a döntésem meghozatalában!
2010. aug. 22. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van sok logisztikus, de egyre több cég, kereskedelem,áru..stb.

Ha van kedved és érdekel, végezd el! Veszteni semmit nem vesztesz vele, szerintem érdekes és munkát is lehet vele találni.

2010. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nagyon érdekel ez a képzés, meg úgy általánosságban is a logisztika, raktározás, szállítás. Csak még azt nem tudom eldönteni melyik képzésnek van több értelme(mindenképpen FSZ-t akarok) a logisztikai műszaki menedzserasszisztnesnek, vagy a nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintézőnek, meg gondolkodom még a CAD CAM informatikuson is, igaz az nem vág ide, de az is érdekel. Remélem kapok még sok hasznos információt, választ.
2010. aug. 22. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Nem akarom elvenni a kedved, de ne nagyon reménykedj, hogy okj képzéssel el tudsz helyezkedni. Ezt sajnos személyes tapasztalatból mondom, hiszen én is fsz logisztikára jártam. Ha valóban érdekel a logisztika, akkor szerintem jelentkezz közlekedésmérnök bsc-re (Győrbe). 1 évvel többet kell tanulnod, viszont sokkal jobbak lesznek az esélyeid a munkaerőpiacon. Ha mindenképp okj-ben gondolkodsz, akkor a logisztikai műszaki menedzser-asszisztensi képzést ajánlom, mert ott a szállítmányozáson, fuvarozáson, külkeren kívül sok mást is tanultok.(pl. raktározást, termelést), míg ez a másik képzésről nem igazán mondható el.
2010. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!