Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Élelmiszermérnök vagy Biomérnö...

Élelmiszermérnök vagy Biomérnök alapszakról ment valaki Műszaki Menedzser képzésre??

Figyelt kérdés
Nézegettem ezt a szakot és érdekelne, hogy van e benne potenciál..

2021. ápr. 22. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem megéri. Itthon ha normális munkakörülményeket és mérnöki bért akar az agrár , építő és élelmiszer ipart jó messzire elkerüli. Evvel az mscvel talán tudsz más iparágak felé orientálódni. Persze ez saját véleményem nem akarlak befolyásolni.
2021. ápr. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2021. ápr. 29. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs jó véleményem a műszaki menedzser képzésről. Nem tudom, hogy anyagilag megéri-e, csak az alap koncepció nekem kicsit olyan, hogy wanna be mérnökök ezt végzik el ahelyett, hogy valóban választanának egy szakot és abban elmélyülnének. Kicsit vegyes köret feeling.

Anyagilag lehet, hogy megéri, személy szerint sehol nem szoktam látni műszaki menedzser hirdetéseket, én is inkább egy rendes mérnököt vennék fel.


Fenntartom, hogy hiányos a tudásom erről, de így gondolom.

2021. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!