Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van aki a Pannon kincstàrban...

Van aki a Pannon kincstàrban tanul/tanult? Tènyleg annyira gàz ott a rendszer ? Sok a negatìv vèlemény.

Figyelt kérdés
Èn a csecsemő ápolòit vagy a szociàlis asszisztensi kèpzèst szeretnèm elkezdeni ha valaki ennek tanul/tanult ott leìrna a tapasztalatait ?

#kisgyerek #OKJ #iskola #asszisztens #Csecsemő ápolò
2021. ápr. 25. 08:09
 1/9 anonim válasza:

Vannak ismerőseim, akik ott tanultak.

Azt mondták, nagyon gáz, nagyon nagy a buktatási arány....

Ha megbuksz valamiből,akkor 70.000 Ft a pótvizsgadíj, ha ismét megbuksz, megint 70.000 Ft...

A tananyagokat ügyfélkapun keresztül kapjátok meg, de csak akkor ha be van fizetve a havi részlet.

2021. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2021. máj. 1. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is oda járok. Radiográfiai asszisztensire. Én azért választottam ezt, mert már van egy ápolóim és hamarosan egy eü diplomám is lesz, de azzal sajnos nem sokra megyek. Ezért én már nem akartam plusz két évet lehúzni egy képzésen úgy, hogy tulajdonképpen csak a szakmai dolgokat kell elsajátítanom, az egyéb alap eü. tárgyakat már ne kelljen újra végig csinálnom, szóval idő spórolás miatt választottam, valamint vidékiként jól jön, hogy online van az elmélet. Viszont konkrétan 2 hónapja nincs oktatás, de azért a pénzt követelik. Az anyagok nem rosszak miket feltesznek, de őszintén megvallva itt azoknak a képzést nem ajánlom akiknek nincs eü végzettségük vagy tapasztalatuk. Sokallom ahhoz képest is az árát, hogy pl. a gyakorlatot magunknak kell intézni...az ápolói egy nagyon komoly szakma. Őszintén arra semmiképpen sem ajánlom ezt a képzést, mert azt csak rendes gyakorlatorientált képzésen lehet elsajátítani, félek, hogy szakmailag én is nulla leszek a radioval, de az ápolói képzéseket rendes suliban célszerű, nem gyorstalpaló képzésen, ha eü. végzettséged v gyakorlatod nincs.
2021. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!akkor nem megyek ide,pedig olyan jò helyen van :(
2021. máj. 9. 10:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Amúgy rajtad múlik, hogy mennyit tanulsz illetve a gyakorlati helytől is. Szokták mondani úgyis a munkahelyen tanulod meg igazán. Én amúgy a 3 évet meg sokallom az okj ápolóira, tekintve, hogy a sok gyakorlat ellenére egy-két helyen foglalkoztak velünk rendesen, am csak a piszkos munkát végeztük. 3 év okj 4 év bsc, szóval az sem érte meg. Ezzel most ellent mondtam amúgy az előző kommentemnek, igazából nézőpont kérdése, hogy jó választás-e a tanfolyam vagy sem. Igazából rajtad múlik meg a gyakorlati helytől.
2021. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ès igaz h lehùzòs a suli ? Meg nem tartjàk meg az òràkat stb ? A buktatàs is népszerű ?..
2021. máj. 16. 08:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaz. Két hónapja nem tartottak, de azért a pénzt beszedték. Most közölték, hogy őszig nem is lesz, ami felháborító, mert ennyi erővel mehettem volna a 2 éves ingyenes képzésre is.
2021. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:( ... akkor hiàba a klassz hely ha ennyire rossz :/
2021. máj. 19. 20:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Klassz? Ufff, te másik mozit nézel. Mert amit én nézek, az inkább egy horrorfilm. Senkinek nem ajánlom ezt az iskolának nevezett pénzlehúzó helyet. Válassz mást, csak őket ne. Full gáz.
2023. márc. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!