Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány éves korig érdemes...

Hány éves korig érdemes elkezdeni a programozással foglalkozni a nulláról? (Egyetemi keretek között + szabadidőben)

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármeddig, kezdd el, egyáltalán tapasztald meg hogy mennyire tetszik, mennyire a te világod a dolog. Teljesen mindegy, hogy 20 vagy 35 vagy :)
2021. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
47 vagyok és bár nem most kezdek el programozni, most tanulok először egyetemi keretek között programozást. 🤗
2021. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Én egyébként 23 éves vagyok, tehát sejtem hogy annyira nem késtem el...

Csak hallottam hogy egy programozóként dolgozó ember azt mondta, hogy 22 éves kor felett már nem valószínű, hogy meg tud valaki rendesen tanulni programozni.


Persze nem ezen fog múlni, el fogom kezdeni, csak érdekel mások véleménye is.

2021. ápr. 26. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

80 évesen is el lehet kezdeni...

[link]

2021. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!