Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az alábbiak közül mely szakok...

Az alábbiak közül mely szakok a leginkább gyakorlat orientáltak és hol legkevesebb a beadandó?

Figyelt kérdés
Rangsorolhatjátok is kommentben, vagy egyszerűen szavazhattok arra, amelyikre leginkább igaz, hogy a gyakorlat/számonkérés van előtérbe helyezve és viszonylag kevés a beadandó...

2021. ápr. 29. 12:42
A kérdező szavazást indított:
Mérnöki területről a gépészmérnöki szak
Informatikai területről a mérnökinformatikus szak
Informatikai területről a programtervező informatikus szak
Természettudományi területről a matematika szak
Természettudományi területről a kémia szak
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mérnökin nálunk elég sok jegyzőkönyvet kell írni, ami rengeteg időt elvesz egy héten, és nagyon eröltetik. Igaz, ez nem tipikus beadandó.
2021. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk matek szakon beadandó házik vannak. Van 5 feladat, olyasmi mint egy zh csak van rá egy hét. Egyáltalán nem vészes.

Meg vannak ilyen beadandó projektek, de azokra több hónap is van, vagy akár az egész félév.

Egyébként ezek 99%-ban gyakorlati tudást kérnek számon. A projektek pedig az infós tárgyakinkból vannak.

A jelenlétihez képest sokkal több a beadandó. Van egy tárgy amin zh helyett is az van.

Bár szerintem ez teljesen egyetem illetve tanárfüggő.

2021. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Infós szakon nekünk rengeteg beadandó van, kötelező programoknak hívják őket. Egy adott témában kell programot/alkalmazást/weboldalt fejlesztened, de nálunk (mérnökinfó mondjuk) rengeteg jegyzőkönyvet is kell csinálni a műszakis tárgyakból. Nem tudom, miért tetted fel ezt a kérdést, de szerintem ne ez alapján akarj szakot választani, hanem, hogy mi érdekel. 😀
2021. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!