Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány százalékosra lehet...

Hány százalékosra lehet megírni egy középszintű töri érettségit készülés nélkül??

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 21:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
26%
<3
2021. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
16%
Te meg folytattad...
2021. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg hány százalék lett.
2021. máj. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Okés, majd megírom^^
2021. máj. 4. 07:29
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem 66% lett, egyik esszét félreértettem, szoval ott vesztettem kb 10 pontot, de ha azt is jol megírom(atlaszbol) akkor mar majdnem az ötösnel tartunk
2021. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lehet atlaszból jó jegyet kapni? Már máshol is olvastam hogy az atlaszban minden benne van....hogy?
2021. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Csomó hasznos infó van benne a konkrét térképeken kívül is. Vannak grafikonok, adatok, jelzik azt is, hogy pl. hol milyen iparág jelentős... Fontos évszámok is vannak benne (és nem a kronológiára gondolok, az tudom, hogy már nem lehet benne).

Én annak idején (igaz emelten) szinte egy teljes rövid esszét megírtam az atlaszból, mert sok csata és évszám kellett, amiket nem tudtam fejből. És mindig használjátok fel a forrásokat is, tök hasznosak tudnak lenni. Sok sikert annak, aki most érettségizik!

2021. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Az első 12 feladat nagy része is a térképekből/grafikonokból kiolvasható. Csak előtte sokat kell nézegetni, hogy mi hol van és mi az ami tényleg benne van, de például egy kiegyezés-korabeli demográfiával kapcsolatos esszé 1 az 1ben leolvasható az atlaszból, mert féloldalas, nagyon részletes térkép van róla. Ha pedig nem vagy jó évszámokban, akkor az új atlasz végén van egy pici időegyenes, amin bár nincsenek ott az események, de uralkodóknál a képüket berakták és az évszám alá azt is, hogy ez melyik térképnél releváns, úgyhogy ha egy pici fogalmad van a töriről akkor az atlasz rengeteg segítséget nyújt.
2021. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%
Én emeltezem, de a töri tanárom szerint még egy értelmi fogyatékos is meg tudja írni a közepet 60%-ra XD, szóval nem kell aggódni, menni fog simán, sok sikert!
2021. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

#19. XD Akkor remélem vagyok egy értelmi fogyatékos szintjén^^.

És köszi srácok a biztatást! Atlasszal ketten összehozzuk a hármast!!

Holnap töri érettségi után még jelentkezek. Tschüss.

2021. máj. 4. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!