Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia szakon milyen...

Pszichológia szakon milyen szakma ér plussz pontot?

Figyelt kérdés

Gyógypedagógiai asszisztens szakmát szeretném megcsinálni mert azt hallottam azt beszámítják felvételin, viszont nem vagyok benne biztos, mert egy tanárom azt mondta hogy ez nem igaz.

Érdemesebb lenne valami OKJ-s szakmát csinálni? Melyek érnek plussz pontot? Esetleg hol tudok ennek utána járni?



2021. máj. 6. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem gyorsabb megoldás tenni egy nyelvvizsgát, esetleg ha csak egy emelted van akkor mégegyet.
2021. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elfogadják a gyp asszisztens képzést. Én is azzal akarok érettségi után kezdeni és pluszpontot vinni felvételin.
2021. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Jajj az nagyon jó lenne

Honnan tudod? Beszéltél az egyetemmel?

Nekem mindenki mást mond

2021. júl. 6. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az oldal hasznos lehet (akkor is, ha nem az ELTE a cél). Főleg az alján vannak azok az infók, amik számodra fontosak lehetnek.

[link]

2021. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2021-től nem fogadnak el pszichológián semmilyen okj/technikumi bizonyítványt.

Ismerősömet tavaly még felvették, engem idén már nem fognak: nem szerepel az 1.sz. táblázatban, a rendszer sem számítja be.

2 éve én is csak ezért vágtam bele a képzésbe. Mai ésszel inkább nyelvvizsgát tettem volna le.

2021. júl. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!