Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemisták! Szeretitek amit...

Egyetemisták! Szeretitek amit tanultok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok arra, hogy ki hogyan áll ahhoz, amit tanul. Ki mennyire biztos abban, hogy jól döntött, mennyire szereti, mennyire határozott. Megvan-e a szeretet a nehezebb időkben is? Stb.

Hivatásodnak tekinted, vagy csak ez volt a jól hangzó szak mikor jelentkeztél?


Mennyire és hogyan változott ez a jelentkezés óta?



2021. máj. 8. 10:49
A kérdező szavazást indított:
Nagyon szeretem, ez volt a legjobb döntésem
Szeretem, de azért vannak gondok vele
Elvagyok
Nem szeretem, de befejezem
Nem tudom miért vagyok itt
Nagyon rossz, de még küzdök
Nagyon utálom, és abba fogom hagyni
30 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az elvagyokra kattintottam. Alapjaraton erdekel a szakma egy resze, erdekes volt sok mindent kitanulni, de “sajnos” sok minden mas is erdekel még. Tehat nem az az ember vagyok akit egy dolog erdekel mar tizeneves kora ota es mast nem is tudna csinalni. Nem mondhatom hogy kiteljesedtem itt. Amint lesz lehetosegem megyek tovabb, vagy egyetemre megint, vagy valami szakkepzest megcsinalni.
2021. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!