Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételizők, nem fognátok...

Felvételizők, nem fognátok össze ezért?

Figyelt kérdés

Szóval, arra gondoltam, hogy nem lehetne az egyetemi felvételizőknek összefognia azért, hogy az e-felvi felületét újra megnyissák és lehessen változtatni a megjelölt szakokat illetnően?


A múzeumtól kezdve nagyon sok minden oltáshoz kötött, ami pedig mindenki magánügye kellene hogy legyen, ugyebár...szóval lehet, hogy így én kivenném a töri/régészetet, mert 100%-ban múzeumokhoz kötődik és mást jelölnék be...


Ti nem vagytok így? 😕



2021. máj. 10. 13:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2021. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem tarthat ez a megkülönböztetés örökké, valamint hallottam olyat egy barátnőmtől, hogy aki nem oltja be magát az ő egyetemén, annak heti 2 negatív tesztet kéne csinálnia(ez felvetés a jövő évre). Valamint megborítaná a felvételi folyamatot, ha erre is kéne figyelni, hogy hopp +50 fő jelentkezik még hozzánk az utolsó pillanatban. Valamint szerintem nincs annyi felvételiző, aki változtatni szeretne szakot, hogy figyelembe vegyék a petíciót. Ha lenne is, szerintem nem jutna előrébb, pl. a május 10-én ne legyen suli petíció sem ért sokat. Ez személyes vélemény.
2021. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Oké, de az oltatkozás mindenki szabad döntési joga.


Az egyén szabad döntési joga a demoktácia egyik alapja, csak mellékesen jegyezném meg.


Az egyetem nem kényszeríthet rá senkit, ez magánügy!


Gondoltam, hogy nem érdemes ebben az országban, fiatal korosztály önző, mint a tök..de azért megért egy próbát a hozzáállás felmérését illetően.


Köszönöm

2021. máj. 10. 13:51
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem személyi jogi kérdés az oltakozás, hanem közegészségügyi. Ne veszélyeztesd mások életét az önzéseddel!
2021. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

#2vagyok. Azért mert nem értek egyet veled nem leszek önző, csupán mások a nézeteink. Nyugodtan állj ki magadért, biztos van olyan aki követ téged, feltettél egy kérdést és csak válaszoltam rá.


Az oltásról szabad döntened kéred vagy sem, viszont ahogy látod, hogy se mozi se semmi, úgy lehet az egyetem is hasonló lesz bármely karra változtatnál.


Egyetértek ezzel a rendszerrel? Nem. Tehetek ellene? Nem hiszem.

2021. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4-es


Ekkora baromságot már régen nem olvastam.


Tetszik vagy sem, ez az egyén SZABAD döntése.


Az oltástól te még ugyanúgy fertőzöl, és meg is betegedhetsz, csak a lefolyása lesz enyhébb nálad.


Ahhoz neked meg másnak semmi köze nincs, hogy én vagy a többi ember miként dönt a saját maga életéről, egészségéről, világos? ❤


Én példálul visszeres vagyok a többi gondom mellett, egyébként sem kaphatnék, ha netán úgy döntenék...de nem ez volt a téma.

2021. máj. 10. 14:00
 7/19 A kérdező kommentje:
Már hogyne lehetne tenni a diszkrimináció ellen, csak az emberek szeretik a kényelmet és lusták megmozdítani a feneküket...de mindegy, csak egy kérdés volt.
2021. máj. 10. 14:02
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

1. Bizonyított tény, hogy az oltottak kevésbé fertőznek, csak a mérték a kérdéses még.


2. Ha nem oltod magad és elkapod a vírust, sokkal nagyobb valószínűséggel lehet súlyos a lefolyás, azaz kerülhetsz kórházba. Ilyenkor a többi ellátásra szoruló elől veszed el az egészségügy kapacitását, azaz mások egészségét veszélyezteted.

2021. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8-as


Hagyjuk ezt, szegénykém 🙏❤

2021. máj. 10. 14:08
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
#8 nem értem miért írod ezt nekem, hisz egy szóval sem mondtam, hogy nem oltakozom. Csupán elfogadom, hogy valaki oltásellenes és valaki nem. Családon belül sem vitázok azzal, aki nem oltat, mert nem jutunk egy dűlőre. Viszont látom itt felesleges véleményt megosztani, mert csak lepontozás a vége, úgyhogy tőlem ennyi volt, további szép napot nektek!
2021. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!