Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Élelmiszermérnök diplomát...

Élelmiszermérnök diplomát szereztem, azonban a munkák nagy része csak laboros(analitikai) és engem a gépek picit jobban érdekelnek! Mit tegyek a következők közül?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, hogy egy estin megcsinálnék egy automatizáló vagy műszerész technikust stb... stb.. és erről kérnék tanácsot, hogy érdemes lenne e megcsinálni egy ilyet?? Növekedne e a potenciális értékem egy cég számára?


Köszönöm a segítséget ^^



2021. máj. 14. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az élelmiszermérnököknek inkább csak a gépek felügyelete a feladatuk, amennyire én láttam, és ez is csak inkább azokra hárul, akik technológusként dolgoznak, a gépek beállítását, stb-t inkább gépészmérnökök, villamosmérnökök végzik. Ha automatizálással szeretnél foglalkozni végezz el egy PLC rendszerekkel foglalkozó képzést, az ilyen irányítási rendszerek úgyis szinte minden üzemben jelen vannak. Bár továbbra is azt mondom élelmiszermérnökként leginkább analitikai/minőségbiztosítási területen lehet elhelyezkedni...de legyél te a kivétel :D
2021. máj. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én inkább valami szakirányú továbbképzést csinálnék a helyedben, ha van rá tőke.
2021. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!