Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár többlet pont egyetemre...

Jár többlet pont egyetemre való jelentkezés során arra ha apum meghalt?

Figyelt kérdés
Két éve halt meg apum, és valakitől azt hallottam hogy ezért járnak nekem plusz pontok. Félárvaként ez lehetséges?

2021. máj. 15. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

[link]

2021. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Az egyetemhez való bejutáshoz nem, de a szociális támogatásnál már számít.
2021. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Reméljük nem...

Ennek semmi köze a tudásodhoz.

2021. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
3: én arra kaptam, hogy gyeden vagyok. Annak se sok köze van a tudásomhoz.
2021. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Valóban nem. Elég szomorú. Olyanért kaptál plzsz pontot amit bármilyik állat is meg tud tenni
2021. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%

5: ez így van. De azért mielőtt kiállítanád rólam a bizonyítványt, jelezném, hogy mikor legutóbb felvételiztem, nem járt még ilyenért plusz pont, és akkor is max ponttal vettek fel.


Csak van társadalmi érzékenységem, és megjegyeztem, hogy vannak pluszpontok, amiknek nincs köze a tudáshoz. Szar a pontrendszer.

2021. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Nwm is neked szólt, igen a rensszer szar. Semmi logika nincs benne
2021. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Azért van benne logika. Egy kis gyerek mellett nehezebb felkészülni az emelt érettségire mint egy 18 évesnek aki még középiskolába jár, én nem sajnálom tőlük. Kérdező, a félárvaságra viszont nem jár plusz pont. Hátrányos helyzetért jár, és az emberek nem szokták tudni, hogy az törvényileg mit jelent, ezért azt hiszik mindenki kap, akinek valamilyen hátránya van.
2021. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

8

Ez egyedi probléma. Sem az egyetem sem a gyerek nem kötelező, pláne nem egy időben a kettő.

2021. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
9-es a tanuláshoz mindenkinek joga van én egyet értek vele hogy jár érte pont én a tanulási zavara is kaptam plusz pontot
2021. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!