Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Annak idején, vagy aki mostaná...

C728 kérdése:

Annak idején, vagy aki mostanában fog érettségizni. Ti hogyan készültetek fel rá? Valami jól bevált tanulási technika és tippek esetleg? Légyszi olyanok írjanak, akinek négyes vagy ötös lett!

Figyelt kérdés
2021. máj. 16. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Én mindent anyagot átírtam egy üres füzetbe. Vizsga előtti nap. Nem is tanultam addig, igaz 2-3aim lettek de átmentem :D
2021. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
4 év alatt tanulgattam:D aztán érettségi előtt átolvastam a dolgokat. 4-5-re írtam őket
2021. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én végig tanultam a 4 évet (ha már ott voltam), érettségi előtt csak átnéztem a fontosabb témaköröket és kidolgoztam a szóbeli téreleket. 4 év anyagát pár hét alatt nagyon nehéz megtanulni, viszont ha elosztod 4 évre akkor nagyon nyugodtan és könnyen fel lehet készülni
2021. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még az előző évek érettségi feladatait nézd meg, hogy mire számíthatsz.
2021. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én még előtte vagyok, viszont nagyon nyugtalanít.

Megtanulok valamit, oké, lefelelek belőle, meg minden, de mivel nem érdekel, egy hét múlva már szinte semmire nem emlékszem belőle.

Most tizedikes vagyok.


Írtátok többen, hogy a 4 év alatt tanulgattok, és akkor csak átnézitek. Hogy? Hogy tudtok rá emlékezni, amit évekkel korábban tanultatok? Én alig emlékszem arra, hogy tavaly miket vettünk, meg azelőtt az általánosban.

2021. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!