Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek maradjak itt és...

Szerintetek maradjak itt és érettségizzek le matekből?

Figyelt kérdés
Most 10.-ik osztályban vagyok és matekos osztályba járok,de sajna a matek nem megy valami jól,gyakran elrontom vagy túlbonyolitom a feladatokat,és nem hiszem hogy így le tudok érettségizni belőle.Ha átmennék nyelv osztályba,ott 11. től nincs már matek és nem is kell érettségizni belőle.Igazából az informatika miatt jöttem ide,az vonzott jobban,de az is igényel matek tudást.Most itt maradhatnék,tudnék átmenő jegyeket szerezni,de az érettségitől parázok.Na meg ha másik osztályba megyek,akkor míg ők is elfogadnak,meg beilleszkedés...azzal is gond lesz.Mit mondtok?
2010. aug. 23. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kötelező matekból érettségizni.
2010. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Romániában élek és itt nem kötelező ha nyelv osztályban vagy(szociális tudományoknál sem)
2010. aug. 24. 00:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont a napokban olvastam itt a gyk-en egy kérdést, amiből az derül ki, hogy Romániában borzasztó nehéz a matematika, a tananyag az itteni emelt szintnek felel meg, és rengetegen megbuknak az érettségin. Az informatikához mégse kell annyi matek, és azt meg tudod tanulni önállóan is, így aztán használd ki azt a csodás lehetőséget, hogy nem kell matekból érettségizni (persze csak ha nem felvételi tárgy), sokan cserélnének veled. Egy osztályváltás nem hiszem, hogy komoly gondot okoz, de csak ismered őket illetve ők téged valamennyire, hogy kiderüljön, hogy szimpatikusak-e vagy sem.
2010. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!