Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kozgazdasz hallgatok! Hogyan...

Kozgazdasz hallgatok! Hogyan birkoztatok meg a gazdasagi jog targgyal?

Figyelt kérdés

Nagyon remenytelennek erzem ezt a 6 kredites targyat... Hogyan tanultatok ra, volt valami bevalt modszeretek?

En soha nem real beallitottsagu voltam, hanem human, de ez nagyon soknak tunik most es barmire kepes lennek a kettesert :D


2021. máj. 18. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, nekünk most volt ebben a félévben hát nekünk csak kiadta a tanár a polgári törvénykönyvet és azt mondta tanuljuk meg, most meg várunk rá hogy kiírja a vizsgaidőpontott mert nem akarja és nem is tudjuk elérni. 😞
2021. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ohh szegeny :( nalunk (BGE) ugy tartottak az eloadast, hogy minden diara rairtak hogy a tankonyvben x-y oldal (a tanarok irtak a tankonyvet, 8000 forintert meg lehetett venni....)

Es lehetett megajanlott jegyet szerezni, de az nagyon keves hallgatonak sikerult.. Felek :(

2021. máj. 18. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Talan ez volt az a targy, ahol csoportban kellett vizsgazni, es ha mondtal egy-ket okos dolgot megvolt a harmas? Vagy az az etika volt? Szep emlekek. Corvinus, anno 2014. Kitartast neked!
2021. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
BGE-re jártam, gazdasági jogra 2 délutánt tanultam az ötösért. Van logikája a dolgoknak azt próbáld megérteni, ne csak magolni. Egyáltalán nem bonyolult.
2021. máj. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!