Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon gáz földrajz-etika...

Nagyon gáz földrajz-etika szakra menni?

Figyelt kérdés
Tanár szeretnék lenni, a földrajz ment mindig a legjobban, az is érdekelt. Mellé az etikát gondoltam, mint szakpárt, mivel elfogadják a töri emeltet a földrajz emelt mellett. Nagyon gáz ez a kombináció?
2021. máj. 18. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor gáz ha te annak gondolod
2021. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Etika helyett azért elgondolkoznék valami komolyabb szakon, mert a földrajz nagyon gyakori.
2021. máj. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz,ahhoz van kedved, az érdekel, csináljad.

Ha ezek iránt lelkesedsz, akkor az tök jó, te legalább tudod, merre indulj, merre orientálódj az életben; tehát ez menő. :) (Én is tudom magamról, tehát ne aggódj, csak leírtam, mert sok fiatal van, akik sajnos nem szokták tudni:S)

2021. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt kell akkor tudomásul venni, hogy kevés óraszámú tárgyak ezek és lehet, hogy több iskolában is kell majd dolgozni, hogy összejöjjön az óraszám.
2021. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem régebben csinálta egyik tanárom, hogy ő csak félállásban volt, tehát heti 3 napot tanított; de tehát kevés lett neki a fizetés, úgyhogy utána áttért fél műszakról egészre.
2021. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*mármint , az összes osztálynak,akit tanított az ötből ugyanarra a 3 napra lettek szétosztva az összes órái
2021. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt akarod csinálni nem gáz, de a kérdésből nekem úgy tűnik hogy csak választottál valamit, amit könnyen eltudsz végezni és mindez nem érdekel igazán.


Ebben az esetben gáz, de nem azért mert mások negatívan ítélnek meg, hanem mert te nem leszel boldog a jövőben.

2021. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az mondjuk tény, hogy az etika csak alibiként jött, s ugyebár egy szakos tanárnak nem lehet menni, viszont a földrajzon kívül nincs igazán, ami érdekeljen, de a tanári pálya mindenképp az én utam, azt gondolom most, s talán az etika is valamennyire közel áll a pedagógiához. Nincs semmilyen nyomás, pl szülői a háttérben természetesen.
2021. máj. 21. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!