Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki jelentkezett még ELTE...

Ki jelentkezett még ELTE jogra (2021 szeptemberében induló képzés)?

Figyelt kérdés
Tavaly 472 volt a ponthatár, nekem idén kb. 463 lesz (lehet picit még több is). Ti hogy érzitek, csökkenni fog a ponthatár, vagy marad a tavalyi?

2021. máj. 24. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megjósolni nem lehet, de mindenki a környezetemben nehéznek ítélte a idei érettségit. Reménykedünk :)
2021. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az*
2021. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
csökkenni biztos nem fog. annak ellenére, hogy béka segge alatt vannak a jogász fizetések még mindig ömlenek a jelentkezők a jogi egyetemekre
2021. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Szia, én is elte jogra jelentkeztem. Magasabb lesz vagy ugyanaz.
2021. jún. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hali

Nekem 470 pontom lett és én is az Elte jogász kepzest jelöltem első helyre.Reménykedjunk benne,hogy a tavalyi 472 pont egy picit csokkenni fog.

2021. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
egy fodrász pl a többszörösét megkeresi mint egy jogász, sok sikert...
2021. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6.os; Ki kérdezte? Úgy tudom a kérdésre kell választ adni, és most ennek a válasznak semmi köze a kérdéshez.
2021. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
7.es nagy igazság! De vannak ilyenek😂 Odamegy egy kérdéshez és beböfög egy oda nem illő dolgot, nem-mellesleg egy oltári nagy baromságot amit valószínűleg azért írt mert a jogra szeretett volna menni de a fodrászi pályán kötött ki.
2021. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!