Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ennyi pont elég lesz?

Szerintetek ennyi pont elég lesz?

Figyelt kérdés
Nekem 450 pontom lett és nemzetközi gazdálkodásra jelentkeztem, angol nyelven. Corvinus, BGE, ELTE. Tudom ezt nem tudja senki megmondani, de érdekel a véleményetek, hogy ti hogy gondoljátok, hol lesznek a pontok. Tavaly amúgy 430 volt a Corvinuson a másik kettőn 400körül.

2021. jún. 11. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Tuti elég lesz.
2021. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Simán bent vagy
2021. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Tavaly kiugróan alacsony volt a ponthatár a korvós NG-n. Előtte 450-470 között alakult mindig. Azt nézd meg, hogy tavalyhoz és azelőtthöz képest mennyi helyet indítanak és mennyi a jelentkező.
2021. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként a helyedben előbbre venném az ELTE-t másodiknak, ha még változtathatsz a sorrenden.
2021. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végül 454 pontom lett, mert fellebbeztem. Igen, néztem azokat a pontokat is, de a szóbelik hiánya miatt nem gondolom, hogy felugrik a régire, de emelkedésre én is számítok. Megkérdezhetem miért javaslod az ELTE-t?
2021. jún. 14. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTE-n messze jobb az oktatás, mint a BGE-n. Szimplán ennyi.
2021. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!