Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni Egyetem IK mérnökinf...

Debreceni Egyetem IK mérnökinformatika gyenge?(BME,ÓE-hez viszonyitva)

Figyelt kérdés

Az OKJ-t szeptemberben kezdem és szeretnék egy bsc-t, a kérdés az csak hogy hol.IT biztonság foglalkoztat és már most is szakgimi mellett is abban képezem magam, ezt egyetem mellett szeretném tovább folytatni

BME:meglenne a pontom viszont a fentebb említett indok miatt nem hiszem hogy lenne mellette időm a saját dolgaimmal foglalkozni

ÓE:Jó oktatás és időm is lenne mellette képezni magam

DE:Sokáig ez volt a befutó viszont sok kutatás után se találtam olyan embert aki nem azt mondta volna hogy nagyon gyenge,nekem úgy tűnik mintha csak azért lenne informatika oktatás mert muszáj lennie



2021. jún. 13. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha matekos terület érdekel, akkor érdemes a lehető legerősebb egyetemre menni, vagy akár sima matek szakra. Ha viszont nem, csak simán szoftverfejlesztő szeretnél lenni, akkor tök mindegy, hova jársz, járhatsz a DE-re is.
2021. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen mindegy, hogy hol végzed el...
2021. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
A DE nagyon gyenge, ha teheted ne oda menj.
2021. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nagyonis KEMENY. Alig vegeznek paran evente, nagyon kell tanulni es tudni. Egyebkent meg valoban, mindegy,hogy melyik egyetem. Bar nyiregyhazirok valoban nem sok jot hallottam. De meg ha ott vegzel is biztosan lesz munkad.
2021. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Kemeny? LOL. Hasonlitsd mar ossze a leadott tananyagot a BME-vel peldaul. Toredeke. Azert vegeznek kevesen mert minden hulyet felvesznek (nezd meg a tavalyi ponthatart, mindent elmond: 280)…
2021. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk a BME-n elég erősen a presztízs miatt megy a szopatás, nem azért, hogy hasznos dolgokat tanulj, sajátíts el. Volt egy szaktársam, akinek vizsgaidőszakban random vérzett az orra meg hasonlók. Nem biztos, hogy az egyetemnek az a dolga, hogy megnyomorítson még azelőtt, hogy kikerültél volna a munka világába.
2021. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!