Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdmen alapszakról vezetés...

Gazdmen alapszakról vezetés és szervezés, Budapesten belül melyik egyetemen, milyen nyelven, nappali vagy mesterképzésben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gazdmen alapszakról szeretnék tovább menni egy mesterképzést elvégezni. Az oldalon látom, hogy többen ellenzik a vezetés és szervezést (egy ideje ezt néztem ki folytatásnak). 2 nyelvből van c1-es nyelvvizsgám (angol, német) utóbbiból valószínűleg még efölött is vagyok (emiatt az Andrássy Gyula egyetem is érdekelne). A számviteles tantárgyakat nagyon utáltam (ennek ellenére kb 3-4-esre meglettek). Az érdekelne, hogy ki, mit ajánlana tapasztalatok alapján, milyen mesterszakot, melyik egyetemen, milyen kilátásokkal (A corvinusnak van annyi presztízse, mint ahogy az oldalukon reklámozzák, vagy az inkább marketin?). A pénzügyet láttam, hogy többen ajánlják GM után, eleinte a számvitel miatt azt nem szerettem volna. Mennyire számviteles szak (a pénzügyes tárgyak nem mentek rosszul)? Angolul megéri-e elvégezni a mestert, vagy annyi pluszt nem ad hozzá mondjuk a papírhoz, mint amennyivel több munka lenne?

Illetve ha van valaki akinek az Andrássy Gyula egyetemről / Andrássy Universität Budapestről van véleménye, megérné-e ott németül elvégezni a a mesterképzést (gondolkodom külföldi munkavégzésben) megköszönöm, ha kifejti.

Illetve mesterképzések levelezősön mennyire jók, vagy inkább nappali képzésben ajánlott elvégezni, ha van rá lehetőség?

(a diplomántul.hu oldalt is vizsgáltam, de nem láttam nagy különbséget pl. nemzetközi gazdaság és gazdálkodás, vezetés és szervezés elhelyezkedési lehetőségek között).



2021. jún. 14. 09:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve nem csak jobb papír, hanem hasznos tudás érdekelne.
2021. jún. 14. 09:56
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A felvázolt alternatívák közül én a pénzügy mestert javaslom. Sokkal piacképesebb, mint a vezszerv. Megnéztem a tantervét: egy, specializációtól függően max. 2 számviteles tárgy kötelező rajta, illetve a szabválok között van még egy, de ha nem szereted a számvitelt, választasz mást. Ez ne riasszon vissza.
2021. jún. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!