Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az egészségügyi ismeretek és...

Az egészségügyi ismeretek és az egészségügyi alapismeretek ugyanaz? Vagy ha nem miben különbözik?

Figyelt kérdés
Érettségi miatt kérdezem. Felsőoktatási felvételi szakmai vizsgát csinálok alapismeretekből. De most láttam hogy ismeretek is van. De fent a neten mindkettő ugyanaz. Csak egy féle Feladat sor vam

2021. jún. 14. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Már csak eü ismeretekből lehet. Sokkal durvább a követelménylista, mint ami az eü alapismeretek esetében volt.
2021. jún. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azóta kiderítettem hogy az egészségügyi ismeretek ágazati szakmai vizsgatárgy, az egészségügyi alapismeretek pedig szakmai előkészítő tárgy. Ennél a kettőnél az anyag akkor ugyanaz nem?
2021. jún. 16. 06:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz. Az egeszségügyi alapismeretekhez az anyag töredéke volt annak, ami most az egészségügyi alapismeretekhez kell.
2021. jún. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor hol lehet egészségügyi alapismeretek anyagot/feladatlapokat találni?
2021. jún. 17. 08:05
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De amúgy ha én ugye egészségügyi ALAPismeretekre jelentkeztem, akkor a 2016ig kért anyagokból kellene hogy kérdezzének nem?
2021. jún. 30. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Egészségügyi alapismeretekre NEM TUDSZ jelentkezni. 2017-től már csak egészségügyi ismeretek van helyette.
2021. jún. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!