Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus vezetés és szervezés...

Corvinus vezetés és szervezés specializáció?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a corvinus vezetés és szervezés Controlling és teljesítménymenedzsment specializáció-val? Milyen volt, szakmai kilátások végzés után, stb? Gazdmen után megérné?

2021. júl. 8. 15:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve mennyire volt számviteles? A nevek alapján csak 1 ilyen kurzust láttam, a többi, név alapján, nem tudom mennyire arra hajaz.
2021. júl. 8. 15:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Töltelék szak, nem nagyon ad hozzá az alapképzéshez. Én kerülném. A végzés utáni kilátásaid attól függenek, hogy egyrészt milyen vagy, másrészt meg hol voltál gyakornok. Ha jó helyen voltál gyakornok és jól adod elő magad interjün, akkor remek. Ha csak mesterdiploma után ébredsz fel, hogy ja dolgozni is kellene, vagy nem vagy jó interjúzó, akkor az kellemetlen. Én a helyedben egy numerikusabb mesterszakra mennék, pár ötlet: gazdasági informatika, pénzügy, ellátásilánc-menedzsment.
2021. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Idegennyelven gondolkodok, hogy elvégzem (azt már nem specializációval, hanem valamelyik másik egyetemen németül vagy angolul), illetve mellette tervezek részmunkaidőben dolgozni.

Ennyire nem adna hozzá értéket ez a mesterképzés? Nyilván idegennyelven elvégezve a szakszavakat is lehetne tanulni vele, de csak a szavakért azért nem kezdenék el egy mestert. Viszont ennyire nem adna hozzá semmi értéket már az alapszakos diplomához? (angolul/németül még kis csoportok is lennének, kevés diák több tanárral)

2021. júl. 8. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!