Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakgimiből tudnék orvosi...

Szakgimiből tudnék orvosi szakra menni?

Figyelt kérdés

Most egy szakgimiben tanulok egy olyan szakmát, amiről érzem, hogy nem ezt fogom dolgozni felnőttként. Én arra jöttem rá, hogy engem pl.

a gyógyszerész/orvos szak érdekel, de abban a suliban nincsen se biosz, de kémia. Most az érettségire gyúrok, mindenképp tovább akarok tanulni, de ha nagyon jól is sikerül, akkor sem tudnék orvosnak menni, nem? Vagy valahogyan lehetséges, hogy megtanuljam a középiskolai kémiát is biológiát érettségi után?



2021. júl. 19. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetnél?

Én egy közgazdasági iskolába jártam, az egyik osztálytársam most az orvosin van, igaz egy évet kihagyott, de ő is érettségi után készült fel a 2 emelt érettségire, és sikerült is neki.

Sok sikert!

2021. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!