Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosira jelentkezők! Hogy...

Orvosira jelentkezők! Hogy érzitek magatokat? Mit csináltok holnap, mivel ütitek el az időt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg kérdés lett már feltéve idén is azzal kapcsolatban, hogy kinek mennyi pontja lett, vajon becsúszik-e... de én már úgy izgulok, és csak beszélgetnék egy jót a sorstársaimmal, amíg ki nem derülnek a ponthatárok.

2021. júl. 21. 21:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Idegallapotba Mauni.... mar csak 22 ora... :D Akkor se lennek igy beszrva, ha Samara hivott volna fel, hogy 1 napom van hatra... :D Irj nyugodtan, ha szeretnel. :D Mit jeloltel elso helyen, hany pontod van?
2021. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Teljesen átérzem a helyzeted, én is idén felvételiztem orvosira. A holnapi napon csak pihenni tervezek, valószínüleg néhány részt megnézek a sorozatomból, esetleg néhány (nem suliban játszódó) filmet. Ha még ezek után lenne kedvem valami produktív dologhoz, folytatom az egyik elkezdett könyvet, de semmi komolyabbat tervezek. A social média görgetése és estefelé a felvi.hu folyamatos frissítgetése lesz az esti program, azt hiszem:)

Remélem, aki még olvassa ezt a kérdést, bejut a kívánt egyetemre, neked kedves kérdező, sok sikert kívánok!😊

2021. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Semmelweis a cél, 431 pontom van. Sok sikert kívánok én is nektek!
2021. júl. 21. 22:12
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem sajnos/ nem sajnos annyi dolgom volt az elmúlt 1 hónapban, hogy jóformán meg is feledkeztem róla :D Holnap reggeltől estig dolgozom így biztosan meglepetésként fog érni az az SMS :3 De már nézegetem a kolikat, de azért bennem van a félsz, hogy mi lesz ha..?

Sok sikert! Kíváncsi vagyok kinek hogy alakul majd :) majd írd le kérlek Kérdező mi volt :)

2021. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Én Pécs pont partin fogok vedelni 😂 alig várom, hogy kicsit kirúgjak a hámból, nagyon rám fér már 😊
2021. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, én BME-re megyek, ha fent is úgy akarják, de az #1-esen meghaltam, király vagy :DDD
2021. júl. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ah, én is tervezem a pont party vedelést, csak BP-n.:D BME-s, hajrá!!!
2021. júl. 22. 10:10
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Fel-alá járkálok a házban, talpig feketében, mivel gyászolok előre. (Debbe szeretnék menni)
2021. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert hány pontod lett kedves #8-as, hogy előre gyászolsz?:D
2021. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
408-at sikerült összegyűjtenem :/
2021. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!