Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz bekerülni ELTE...

Mennyire nehéz bekerülni ELTE francia szakra, illetve PPKE francia szakra?

Figyelt kérdés

Most kerültek ki a ponthatárok és ahogy láttam eléggé megijedtem hogy vagy 40 ponttal több lett a min. ponthatár az ELTE-n mint tavaly...

Ha titeket felvettek, mennyire volt nehéz bekerülni, mennyit tanultatok? Franciat szeretnék mindenképpen továbbtanulni és nem vagyok kettannyelvus és tanarhoz sem járok de magamtól tanulgatok nyáron, meg faktra járok evkozben. Szerintetek lesz esélyem bekerülni jövőre, vagy akkor is nőhetnek a ponthatárok?:O köszi a válaszokat



2021. júl. 22. 21:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, van eselyem bekerulni
Nem biztos
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen van esélyed bekerülni. Ha segítség kell, írj. Kéttanos vagyok, minket eléggé érettségiorientáltan készítenek.
2021. aug. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen, lehet írok majd:)
2021. aug. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!