Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a különbség a pék-cukrász...

Mi a különbség a pék-cukrász és a cukrász szakma között?

Figyelt kérdés
Alapvetően cukrász szeretnék lenni, de találtam pék-cukrász képzést is. A pék-cukrász szakma ugyanannyi tudást ad cukrászatból vagy kevesebbet/felületesebbet?
2021. júl. 25. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A pék-cukràsz olyasmi lehet, mint régen a "kőműves- és hidegburkoló" szakma, kőműves lettél + emellett kaptál CSAK hidegburkolàsi ismereteket. Én idén végeztem burkoló szakon, és én tanultam hideg, meleg, tér, és speciális burkolàst is.

Én azt mondom, hogy ha főképp a cukrászat érdekel, akkor arra jelentkezz.

2021. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A cukrász szakma tartalmazza a péktermékek készítését. Szóval a cukrász szakma a nagyobb halmaz. Nem is értem, hogy miért hívnak így képzést, ha egyszer benne van. Lehet, hogy marketing oka van.
2022. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!