Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Új egyetem, ugyanaz a neptun...

Új egyetem, ugyanaz a neptun kód, másnál is így volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Januárban kiléptem az előző egyetememről, és jelentkeztem máshová, felvettek, és neptunkódként ugyanazt kaptam mint előzőleg, ez másnál is így volt?

2021. júl. 28. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2 éve felvételiztem. kaptam neptun kódot, majd belépve meglepve tapasztaltam, hogy 15 évvel korábbi olvasatlan levelek is vannak a fiókomban az első alapképzésemmel kapcsolatban (akkoriban vezették be a neptunt, mi még nem használtuk).
2021. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a régi marad.
2021. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Neptun kód a te azonosításodra szolgál, ezért marad minden egyetemen ugyanaz.
2021. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi! és levelező munkarendnél is kell diákot igényelni?

illetve tudja valaki az unipass kártya mire jó?

és a koli jelentkezést nekem is kell intézni mint a nappalisoknak, vagy ráér a konzultációs hét előtt?


bocsi a sok kérdésért, csak nem ismerek senkit aki segíthetne

2021. júl. 28. 15:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül minden egyetemen ugyanaz, én pl amikor az ELTEn kezdtem, kaptam egyet, aztán egy másik egyetemre jártam, ott új neptun kódot kaptam, majd egy harmadik egyetemen ismét az volt a kódom, mint az első helyen.
2021. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kérték, hogy ha valakinek már egy korábbi képzésen volt neptun-kódja, az szóljon, ha most véletlen nem ugyanazt kapta. Elvileg a személyes adatokból generálódik, így ha valaki pl férjhez megy, akkor változhat. (Mondjuk ez nem vág egybe azzal, amit az #5 válaszoló ír, az nem tudom, hogy fordulhatott elő, talán pontatlanul adták meg az adatait.)
2021. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi ment a pipa

én szte-ről jelentkeztem a de szolnoki campusára


légyszi még ezekben a kérdésekben segítenétek? :

levelező munkarendnél is kell diákot igényelni?


illetve tudja valaki az unipass kártya mire jó?


és a koli jelentkezést nekem is kell intézni mint a nappalisoknak, vagy ráér a konzultációs hét előtt?

2021. júl. 28. 15:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

levelezőn is a neptunon igényled a diákot. Iskolába járáshoz kapsz rá utazási kedvezményt, illetve néhol belépőknél számít, hogy diák. De nagyon sok kiváltsággal nem jár, nálunk van, aki nem igényelte meg.


Nálunk levelezőn nem jár kollégium. Mindenki megoldja, ahogy tudja.

2021. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Levelezőn nincs koli, hogy is lenne, hisz csak pár napot töltesz havonta ott. Neked kell megoldani.
2021. júl. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az előző egyetememen is volt, ott is levelezőn voltam, és a mostaninak is írtam, azt válaszolták, hogy pontosan még nem tudják mikor kell szólni, de amikor megyünk akkor biztosan tudnak helyet biztosítani
2021. júl. 29. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!