Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan írjak legalább 80%-os...

Hogyan írjak legalább 80%-os emelt kémia és biológia érettségit?

Figyelt kérdés

Bevált tippek, könyvek, módszerek stb. érdekelnének.

Most augusztusban/szeptemberben kezdeném a felkészülést a jövő évi tavaszi érettségire.

Valamennyi alapom van, az idén is megpróbáltam mindkét érettségit (bár siralmasan keveset készültem rá, kb. 1-2 hónapot a nulláról kezdve, így nem is vártam sokat tőle), a biológia sikerülhetett volna jobban, a kémia kifejezetten gyatra lett, bár arra még annyit sem készültem, mint biológiára.

Előre is köszönöm.



2021. júl. 28. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmedbe ajánlom ezt a Facebook csoportot, ebbe már ezerszer feltették ezt a kérdést: [link]
2021. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

Hát semmiképp se úgy, ahogy eddig.

A tanulás felelősség, ez azt jelenti, hogy akkor is leülök tanulni, ha fáj a fejem, összevesztem a barátnőmmel, megjött a havim, vagy megnézhető a kedvenc sorozatom második évadja a Netflixen.

Napi 4-5 órát tanulj, de ne szeptemberben kezdd el, hanem holnaptól.

2021. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!