Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mateking oldalon 2950-ért...

Mateking oldalon 2950-ért minden témakört megkapsz 200 napra vagy csak egy témakört?

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Egy nagy témakört kapsz meg és azon belül mindent, pl analízis 1 és azon belük a kisebb témakörök.
2021. júl. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, ki és miért pontozta le az első válaszolót, de igaza van, csak egy "tantárgyat" - nevezzük így - kapsz meg, pl. analízis 1, azon belül az összes ahhoz a tantárgyhoz (témakör) kapcsolódó videót megnézheted fél éven keresztül, utána újból elő kell rá fizetned, hogy láthasd. Most viszont ha jól láttam, valamilyen kuponkóddal van 50% kedvezmény holnapig.
2021. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem hallottam még kuponkódról, ezt hol tudom elérni?
2021. júl. 29. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!