Informatika Bsc, laptop kérdés. (?)

Figyelt kérdés

Idén kezdek egy infós Bsc-t, viszont macbookom van (évek óta) és egyre több helyen olvasom, hogy a macbook kb kuka egy csomó szoftver miatt...

Semmiképp nem szeretném lecserélni, opció lehet esetleg, hogy Boot Camp-pel felteszem rá a Windowst?



2021. aug. 1. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Opció lehet, de igazából a kutyát se érdekli, hogy mi van a laptopodon. Legtöbb fejlesztőeszköznek (értsd: compilerek, editorok, stb.) azért van Mac-es verziója vagy megfelelője, de ha nem, akkor max használod az egyetemet gépteremit Windowsszal, vagy tuti vannak Linuxos egyetemi szerverek is, amihez kapsz hozzáférést.
2021. aug. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Kiegészítés: ha ELTE IK-ról van szó, akkor viszont készülj, hogy a Macbookod elővétele után a körülötted ülő 9 emberből legalább 8 be fog szólni rá.
2021. aug. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2, miért?
2021. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj nem sznobságból kérdeztem, hanem technikai szempontból. BME amúgy.
2021. aug. 1. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

BMEs mérnökinformatikus hallgató vagyok szintén Mac felhasználóként (legalbábbis úgy indultam).


Túl sok vele a macera.


Virtuális gép futtatása megoldás lehet rövidtávon, de azzal is sok a macera.


Nekem a végső megoldás egy otthoni asztali gép lett amin windows megy és a laptopom továbbra is egy Macbook, de már alig használom.

2021. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!