Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre érettségiznék ,és...

Jövőre érettségiznék ,és pszichológia szakon gondolkozom, emellett művészettörténészen, illetve múzeumpedagóguson is.Szóval Magyarországon melyik egyetemen érdemes/legjobb ezeket tanulni?

Figyelt kérdés
Bármilyen véleményt nagyon szívesen fogadok, igazán nagy segítség lenne.Én a pszichológiát az ELTE-n és a Pázmány Péteren néztem, ha bárkinek van bármilyen tapasztalata, akkor kérem ne tartsa magában.Minden is érdekel.Pl: hangulat,tanárok,diákközösség stb.Előre is nagyon köszönöm!

2021. aug. 5. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én az ELTE-n tanulok pszichológiát, úgyhogy arról elég sok infóm van. Szívesen válaszolok a kérdéseidre privátban, írj nyugodtan! :)
2021. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az alapképzsét Debrecenben, a mesterképzést a BME-n végeztem pszichológiából.. Ha kérdésed van, írj.
2021. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!