Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinus Vezetés és szervezés?

Corvinus Vezetés és szervezés?

Figyelt kérdés

Harmadik diplomaként gondolkodom az elvégzésén, párhuzamosan az első mesterképzésemmel. Azokhoz intézem elsősorban kérdéseimet, akik oda járnak.


Mennyit ad pluszban az alapdiplomához? Mennyivel "érek" többet munkaerőpiacon ezzel a diploméval, mint nélküle?


Milyen az írásbeli és szóbeli felvételi?


Mennyire matekos a szak és mennyire nehezek a tárgyak?


Mennyire veszik szigorúan az órákon a jelenlétet? Ez azért fontos, mert ugye párhuzamosan végezném a másik mesteremmel, ahol a második év gyakornoki év lesz.


Milyen a közösség? Milyenek a tanárok?


Köszönöm előre is válaszaitokat!



2021. aug. 15. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én bár már végeztem, 1-2 dolgot tudok mondani. Szóval ez alapból a gazdálkodási és menedzsment szak folytatása. A tárgyak maguk annyira nem nehezek, de rengeteg a csapatmunka, a beadandó, sok a prezentáció. Annyira nem egy matekos szak, de vannak tárgyak, amihez azért alapvető matek kell, pl üzleti közgáz, számviteli beszámolók, kvantitatív módszerek, haladó vállalati pénzügyek, haladó vezetői számvtel. Nekem kitűnő diplomám lett, pedig nem vagyok egy megazseni. :) Viszont mellette nagyon nehéz dolgozni, a gyakorlatokra be kell járni, az előadások pozitív katalógusosak, és sok hasznos info elhangzik.
2021. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!