Van esélyem felvételizni?

Figyelt kérdés
A matek év végi jegyen 4- es lett. Tegnap csináltam egy felvételi tesztet. A matek csak 10 pontos lett. Szerintetek ha járok külön tanárhoz akkor ez lehetne 30-40 pontos a felvételiig

2021. aug. 17. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de nem sok. A 30-40 pont szerintem azért nem fog menni.
2021. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Az első hülyeséget ír. Azért írtál 10 pontot, mert nem vagy felkészült.

Le kell ülni, tanulni, fejleszteni a logikád, és simán mehet 30-40 pont,

ha lelkiismeretesen készülsz.

2021. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nem tudom, én csak magamból indultam ki. Nekem mikor 6-ban csináltam lett 25 pontom. Utána minden nap olyan teszteket oldottam meg, amik segítik fejleszteni a logikus gondolkodást. Majdnem két év kellett ahhoz, hogy 47 pontot írjak itthon átlagban. Viszont ez eleve tök mindegy volt, mert a felvételin annyira rosszul voltam, hogy alig a felét tudtam megcsinálni, így lett végül csak 32 pontom. Mondanom sem kell, hogy ha ezen múlt volna nem vesznek fel.


Szóval lehet, hogy neked sikerül majd, de nekem egy év alatt nem ment, csak olyan 35-6 pontig.

2021. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a feladatsort, amit most 10 pontra írtál meg írd meg újra 2-3 hónap múlva, akkor látod majd, hogy mennyit fejlődtél. A lényeg az, hogy megértsed a feladattípusokat. Már 4-5 feladatsor után fogod látni, hogy van-e fejlődés. Ha megoldókulcs alapján sem érted egyáltalán a feladattípust, akkor kell a külső segítség.
2021. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4- szer is 10 pontos lett úgy hogy hetente csinálom
2021. aug. 18. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, de nem hetente kell csinálni, hanem naponta, esetleg két/három naponta. És nem ugyanazt a feladatsort. Fent van a neten az összes eddigi felvételi, kezdd el őket szépen sorban megoldani. Ha ezt csinálod, akkor valószínűleg viszonylag hamar tapasztalsz majd javulást. Ha mégsem, akkor pedig keress egy tanárt, aki fel tud készíteni a felvételire.
2021. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!