Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen és mennyi ösztöndíj...

IncridibleLibra kérdése:

Milyen és mennyi ösztöndíj adott egy NEM hátrányos helyzetű diáknak főiskola/egyetem alatt? (állami támogatással nappali tagozaton fejér megye közelében képi ábrázolás szakon)

Figyelt kérdés
Iskoláktól függően kíváncsi lennék az összegekre.

2021. szept. 5. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem fogja ide írni senki, ez annyira változó. Szemeszterenként, szakonként is.
2021. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
8000-től a 80000-ig van mindenféle összeg, tényleg nagyon változó. Én pl 20000 kaptam, mert jó volt az átlagom.
2021. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor úgy is kérdezhetném, hogy melyik iskolában lenne esélyem a legnagyobb ösztöndíjt nyerni a tanulmányaimmal? Van valami ami ezt befolyásolja, amiből meg tudnánk állapítani? Gondolok itt arra, hogy mondjuk egy pesti főiskolán/egyetemen jobb ösztöndíjra van esélyem, mint pl a szegedi vagy egri főiskolában?
2021. szept. 5. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
eZT ÍGY nem lehet megmondani.
2021. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!