Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi átjelentkezés ilyenko...

Egyetemi átjelentkezés ilyenkor? Megszünhet a szakom, SOS többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! A helyzet az röviden, hogy vidékre vettek fel levelezőre, pesti ponthatárról sajna lecsúsztam, de 2 teljesített félév után terveztem átmenni pestre ha átvesznek, viszont úgy alakult hogy sok szaktársamnak nem tetszik, hogy majd havi 1 hét lesz az oktatás munka meg ilyesmik miatt, és havi 2 hétvégére akarják módosíttatni, (ami teljesen abszurd ekkora tananyag mellet) plusz be akarják fenyíteni az egyetemet hogy mindenki kiiratozik ha ez nem történik meg, és az egyetem ezen campusán, ez a szak idén idén indult először, viszonylag kis létszámmal, és szinte mindenki egyetért ezzel a dologgal, és be akarják támadni az egyetemet. Na most attól tartok, hogy mivel hétvégi oktatásra valószínűleg nem fognak a kedvükért átállni, ezért én attól tartok hogy az egyetem válaszul megszünteti az egész szakot.. és én ezt nagyon nem szeretném, mert ide vettek fel, nekem nagy álmom és szeretném elvégezni. Gondoltam hogy megkérdezem a pesti egyetemet, hátha átvesznek, a pontjaimtól függetlenül, mert ugye az egy 20-30 ponttal kevesebb sajnos.

Szerintetek van rá esély? kinek érdemes írni? illetve a fent említett problémát is írjam le nekik indoklásként? (semmelweisről lenne szó)

előre is köszi, és ha esetleg hülyeséget írtam vagy kérdeztem, ne hordjatok le, nagyon nem értek hozzá hogy működnek ezek a dolgok, nem mertem még írni se a jelenlegi egyetememnek, mert a szavazást még nem küldték el a szaktársaim, se a sotenak mert ha ilyen nincs, vagy teljesen esélytelen akár a pontjaim miatt vagy mert már elkezdődött az iskola, akkor nem járatom le magam.

Köszi mégegyszer, ha segít valaki



2021. szept. 9. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Honnan hová mennél?
2021. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
leírtam hogy semmelweisre, azt kihagytam, hogy debreceni egyetem
2021. szept. 9. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
2021. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem volt meg a pontod, én kizártnak tartom, hogy csak így félév közben átvennének.

De ilyen emberek voltak nálunk is, elég sokan, akik hozzá voltak/vannak szokva, hogy az van, amit ők akarnak, beszabadultak az egyetemre és elképzelték, hogy ők ott mindenkit utasíthatnak bármire és majd jól megmondják a magukét ennek meg ennek az oktatónak. Csakhogy az oktatókat ez nem igazán érdekelte, ők meg puffoghattak, hogy sz@r az egész egyetem úgy, ahogy van.

Szóval nem hiszem, hogy pár fenyegetőző megmondóember megfélemlíti az egyetem vezetőségét, akik majd megszüntetik a szakot, még így frissen. Azért nem egy csapat tizenéves kislány áll az egyetem élén.

2021. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 köszi, gondoltam egy próbát megér, de én se tartom túl valószínűnek


remélem nem sikerül semmit elérniük, az biztos hogy ki fognak iratkozni vagy passziváltatni, már van aki meg is tette, és ezerrel irogatják a csoportba hogy ki hívta fel a to-t és hogy mit intézett

szóval igazából abban reménykedem hogy nem köszönt el minket emiatt az egyetem, ugyanis 3 ember miatt kétlem hogy elindítják a tanévet

2021. szept. 10. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva😳 Nem gondoltam,hogy ilyen van egyetemen,kívéve a Színmű-t. Én drukkolok neked elsősorban,hogy ne legyen semmi probléma,mert kétes,hogy összejönne az átvétel,és akkor ilyen hülye emberek miatt szívnád..
2021. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

mivel levelező, tele van középkorú nőkkel, de nem is értem, nem nézték meg hova jelentkeztek? csak nem mertem beszólni, mert kb egyedül vagyok ezen a véleményen, ugyanis aki 20 év körül van mint én, az pedig főállásban dolgozni akar, és nem akar utazgatni annyit, na meg ott aludni... na mindegy

azért köszönöm a jókívánságodat :) szép hétvégét

2021. szept. 10. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!