Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elte Szabad bölcsészet mennyir...

Elte Szabad bölcsészet mennyire időigényes szak?

Figyelt kérdés

Szeretnék baba mellett tanulni. Az érdekelne, hogy nappali képzésen mennyit töltötök az egyetemen? Napi/heti hány kötelező előadás/gyakorlat van? Láttok esetleg olyat (más egyetemen találkoztam ilyennel) aki babával együtt jár előadásra? Az egyéni tanterv hogy működik?

(a mekis poénok elkerülése végett: már van szakmám, azért szeretnék jelentkezni, mert borzasztóan érdekel)



2021. szept. 13. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt erősen ellenzem, hogy babával járj be. Tudom, hogy ez csúnyán hangzik, de ha felsír a baba (mert milyen csendes foglalkozása van másfél órán át, amivel senkit se zavar?) az baromi irritáló mindenkinek.


Egyébként rá kell kérdezni, hogy lehet-e távoktatásba csinálni vagy egyéni méltányossággal távoktatásba. Nálunk az IK-n pl. hibrid oktatás van, ami úgy van megoldva, hogy mindig van online óra. Láttam a méltányossági kérelmeknél egyébként ilyen kisgyerekes kérvényt a távoktatásra.

2021. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem szabad bölcsész vagyok, de a suli területén senkit nem láttam még gyerekkel, és valószínűleg nem értékelnék a társaid túlzottan, ha az esetleges sírást kellene hallgatniuk (tudom, hogy nem tehetsz róla, ahogy a gyereked se, hogy unatkozik, de na)
2021. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A csaj a mi egyetemunkon egyből kiment ha a baba elkezdett bármilyen hangot kiadni. De akkor lehet hogy ez egyetemenként változik.
2021. szept. 13. 19:24
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, de már a sírás kezdeményezés kizökkenti a tanárt a magyarázatból, a hallgatókat pedig a koncentrációból.
2021. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ok, elfogadom. A kérdés többi részére tud esetleg valaki válaszolni?
2021. szept. 13. 20:08
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Azért a kizökkenéssért olyan nagyon nem sajnálom a tanárt meg a diákokat, de nem is nagyon fogsz tudni koncentrálni az előadásra, ha 5 percenként a babát kell csekkolni. Hogy fogod szoptatni? És a folyosón is kényelmetlen lesz a tömegben közlekedni vele a nem létező pelenkázóba.

A különleges tanrend mondjuk megoldás lehet amíg vannak online órák.

2021. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

“Azért a kizökkenéssért olyan nagyon nem sajnálom a tanárt meg a diákokat”

Miért nem?

2021. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Közben végigböngésztem a lehetőségeket, egyéni tanrend, nagymama, férj, babysitter, egész királyul megoldható, ha megvan hozzá a háttér. Inkább ez, mint a milton levelező..

Egyébként én nem annyira értek egyet az első két hozzászólóval - egy alvó baba senkit sem zavar, ha felébred spuri ki. Ez nyilván nem az ideális, jobb lehet zavartalanul ülni és figyelni, de nem is olyan világvége. Annyiban igazuk van, hogy ez csak szerencsés természetű babáknál működhet, ami alapvetően kiszábíthatatlan előre.

2021. szept. 14. 14:49
 9/12 anonim ***** válasza:
8%

"Miért nem?"

Mert kell lennie az emberben annyi alkalmazkodóképességnek, hogy fél óránként egyszeri néhány másodperces zavaró hangot elviseljen.

2021. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon időigényes nyugodtan tudod majd mellete a burger sütést gyakorolni a mekiben
2021. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!