Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Késő már kitalálni, hogy én...

Késő már kitalálni, hogy én emeltezni akarok töriből tavasszal?

Figyelt kérdés
a Szárayféle könyvek takarják az emeltes anyagot? Mire ügyeljek különösen? A tételek, követelmények mindig fixek? Merre találom ezeket? Majd megbeszélem ezt a tanárommal is, de különösen örülnék, ha valaki elkalauzolna itt is. Nem voltam se faktos, se töri szakos. Szerintem annyira nem lehetetlen, csak töris emeltes tapasztalt emberek véleményére, meglátására vagyok kíváncsi. Köszi :)

2021. szept. 16. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetetlennek nem lehetetlen, sőt, még fakultációra is járhatsz, ahol tényleg felkészítenek, meg ha bemész egy könyvesboltba, akkor rengeteg emelt töris könyvvel fogsz találkozni. A tanári segítséget mindenképpen ajánlom.

Én emelt magyaros voltam annó, de mi is csak 12-ben kezdtük el az emeletes anyagot átvenni, a szóbelire meg úgyis akkor tud érdemben készülni az ember, amikor kiadják a tételsort hozzá.

2021. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még van addig 9 hónap.


Ha életedben nem tanultál volna törit, akkor is simán meg lehetne csinálni!


Persze melós lesz, de lehet gyűrni! 😁


Nyilván neked kell sokat belefektetni, a tanár nem tanulja meg helyetted, DE esszéírásban fixen tud segíteni, tudja ellenőrizni, így annyiban érdemes lenne órakat venned!


Hajrá!

2021. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gopnik válasza:
100%

Nem késő. Jó, ha van egy terved, amit tartasz is. Oszd be az idődet és csináld meg. Ez minden. Nem kell ebből akkora ügyet csinálni. (jogász vagyok, láttam már könyveket :).


Nem azt mondom, hogy könnyű lesz, de terv és elhatározás kérdése. Kérj segítséget, akitől tudsz és készülj az órákra. Illetve, találd ki, hogy a cél elérése érdekében mely tevekenysegeid feleslegesek. Azokat meg kell vágni.

2021. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!