Váltsak-e szakirányt?

Figyelt kérdés

Van egy villanyszerelői szakmám, és folyamatban van egy PLC programozási szakma is. Mindenképpen megyek továbbtanulni egyetemre, Villamosmérnöki lenne a terv, de időközben észrevettem hogy engem a gazdaság, és a pénzügy jobban érdekel.


Maradjon-e a villamosmérnöki, hiszen ezzel a 3 bizonyítvánnyal már igen jól el lehetne helyezkedni, vagy próbáljam meg a gazdasági informatikus szakot?



2021. szept. 24. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Én váltanék.

Ha már belejön a fejedbe a dolog akkor onnan nehéz kiverni, de én lehet azért mondom ezt, mert külső befolyásra mentem másik szakra mint akartam...

2021. szept. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha igazából nem is érdekel a szakma, akkor egy szenvedés lesz elvégezni a villamosmérnökit. A mindennapos munkavégzésről nem is beszélve...
2021. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!