Totyazozo kérdése:

Angol nyelvet szeretném megtanulni,egyéni,otthoni tanulásra,Kezdő nyelvtanfolyam érdekelne?

Figyelt kérdés
2021. szept. 30. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Goangol
2021. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Otthon ne.

Nézhetsz angol videókat, de hetente legalább 1 órát találkozz magántanárral. Én 1 év alatt felhoztam az angolom egy normális szintre, de baromi sok szopás volt vele amit egyedül kellett felismernem vagy megértenem ahelyett, hogy egy hozzáértő elmondta volna és máris 20 szó magolása helyett elég lett volna mondjuk 5.


Keress egy tanárt legalább heti 1 órára és ezt komolyan mondom. Emellett kiegészítésnek olvashatsz mástól is könyveket, de az az igazi, ha valaki pátyolgat. Legalábbis az elején.

2021. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Duolingoval próbálkozhatsz.
2021. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Én először a magyar nyelvvel próbálkoznék megbírkózni!

Ha az nem megy, a másik mitől menne?!

Aki magyarul egy kérdést sem képes feltenni, az ne angol, inkább a magyar nyelvről álmodozzon!

"Angol nyelvet szeretném megtanulni,egyéni,otthoni tanulásra,Kezdő nyelvtanfolyam érdekelne?"


Ebben:

a "tanulásra," után nem kell nagybetű.

Nagybetűvel mondatot kezdünk.

Mondatot "."-tal fejezünk be.

Hogy "kezdő nyelvtanfolyam érdekelne?" -még nem tudsz angolul és máris tanfolyamot tartanál?!

Szóval, ha a magyar ekkora kihívás számodra, engedd el az idegen nyelvet!

2021. okt. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!