Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8 hónap alatt fellehet készüln...

8 hónap alatt fellehet készülni matek érettségire?

Figyelt kérdés

8 éve érettségiztem, igy mindent elfelejtettem amit tudtam( azt a keveset is ) akkoriban nem tanultam semmit, semmire( ha tanultam akkor jó dolgozatokat írtam, de ezt egy kezemen megtudom szamolni hanyszor volt) nem erdekelt egyaltalan az egesz, erettsegim eppenhogy 3as lett.

Most viszont szeretnek ujraerettsegizni, jovo majusban, napi szinten 4-5 orat tudok raszanni munka mellett+ a szabadnapok.

Ennyi ido alatt lehetseges felkeszulni, egy minimum 80% kozepszintre?


2021. okt. 9. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Általánosságban a válasz: igen, elég lehet. Azonban az, hogy te ezt meg tudod-e ugrani, pláne audidakta módon, az egy hatalmas kérdőjel. De nem kivitelezhetetlen egyáltalán.
2021. okt. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez a legnagyobb gondod, hogy munkabol irva nem erre figyeltem ejfelkor?

Sajnallak :)

2021. okt. 9. 01:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Megoldható, de ha van rá lehetőséged, akkor keress egy tanárt, akivel átbeszélheted a dolgokat. Sokkal gyorsabban megy úgy, ha a kérdéseidet valaki megválaszolja, akkor nem kell a könyvet, internetet böngészni.
2021. okt. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Termeszetesen tanari segitseggel csinalnam.
2021. okt. 9. 02:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát 8 hónap a nulláról azért nem sok.

Feladatokat be lehet gyakorolni, de a matekot nem fogod érteni ez kb biztos, így egyetemen átszenveded a matekos tárgyakat vagy ott buksz ki örömöd nem lesz benne.

"napi szinten 4-5 orat tudok raszanni "

Jajj igen, a napi 5-8 órát rátudok szánni mentalitás. Na erre azért kíváncsi leszek. Én volt, hogy valóban 8 órát tanultam mérve az időt. Reggel 8-tól este 6-ig, hát azért kevés ember csinálja ezt. A legtöbb ember ilyen számokkal max a munkahelyen találkozik, de ott se fókuszált figyelem van.

Ne mondjuk nagyot. Bőven elég lesz neked napi 2 esetleg 3 óra és ebben kb biztos vagyok.

2021. okt. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, azért tisztaban vagyok vele, hogy nem lehet minden percben tanulni, csak infokepp szantam, hogy maximum ennyi idot tudok szanni ra.

De en is kevesnek erzem az idot, foleg teljesen a nullarol.

2021. okt. 9. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Iden tavasszal mateking segitsegevel 1 honap alatt keszultem fel kozepre ugy, hogy 10 evvel elotte mar egyszer megcsinaltam ugyanolyan eredmennyel es hozzaallassal, mint te. 94%os lett, figyelmetlenseg es kerekitesi hibak miatt veszitettem 6 pontot.
2021. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!