Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdalkodas es menedzsment...

Gazdalkodas es menedzsment szakon hallgatok/vegzettek! Hogy teljesitettek a statisztika targyat?

Figyelt kérdés
Mindjart itt a zh, jelenleti lesz.. Minden gyakorlaton bent voltam, az elmeleteket is jegyzeteltem, de el vagyok veszve, nem tudom, hogy hogyan tudnam teljesiteni a targyat. Mennyi idot keszultetek a targyra? Volt valami strategiatok, bevalt modszeretek? Kovetkezo felevben is lesz statisztika, uzleti statisztika igy jo lenne atmenni most... Online felkeszitos csoport mar betelt meg nekem az nem sokat segit gyakorlat alatt sem, ha hallgatom a tanart es nezem hogy mit csinal :( A zh alatt lehet hasznalni a kepletgyujtemenyt, de nem ertem mire, hiszen az egesz zh excelben lesz es elmeleti kerdesek lesznek
2021. okt. 13. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezzel tudtam megcsinálni


sok sikert!

2021. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!