Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megoldható valahogyan, hogy...

Megoldható valahogyan, hogy az első félév után átvegyenek egy másik főiskola/egyetem ugyanazon szakára úgy, államilag támogatott képzésen maradjak?

Figyelt kérdés
mindegy, hogy nappali vagy levelezős(akár a mostani sulim levelezőse is jó lenne). kérlek ne írjatok olyanokat, hogy nem itt kellene érdeklődnöm, meghogy a telefon nem csak játékra való, blablabla. igazából tapasztalatok érdekelnek, hogy valakinek ez sikerült e egyáltalán már?
2010. szept. 2. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

én első év után jelentkeztem át másik egyetem ugyanazon szakára, államira.

kell írni egy átjelentkezési kérelmet, szükség van hivatalos index és tanulói jogviszony igazolásra.

az intézmény dönt, h. átvesz-e vagy sem, de az is lehet, h. költségesre vesznek át,de ha a kérelem elbírálása után úgy döntesz mégis a jelenlegi sulidban maradsz, azt is lehet!

2010. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na, ennek örülök, hogy valakinek sikerült :) remélem nekem is fog :)
2010. szept. 2. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
én is próbáltam, de nekem azt mondta az a suli ahova mentem volna, hogy náluk átvételnél követelmény, a min 2 teljesített félév és min 30 kredit. szóval első félév után nem lehetett. és ez tavaly volt! így újrafelvételiztem a fába, és most kezdek majd ott. :-)
2010. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ezekszerint, egy teljesített ÉV után lehetséges lenne?
2010. szept. 2. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

iskolafüggő! érdemes előtte telefonon érdeklődni.

2010. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!