Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondanátok olyan technikumokat...

Mondanátok olyan technikumokat ahol turisztikát lehet tanulni vagy valami hasonlót?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami közepes tehát nem a legerősebb de nem is olyan béna, lehetőleg Budapesten de hogyha valaki tud olyat mondani ami jó és van kollégium része akkor azt is megnézem

2021. okt. 17. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Széchényiről, Gundelről, Gourmandról, és a Teleki Blankáról tudok Budapesten. A Teleki erős iskola.
2021. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kifelejtettem a II. Rákóczi Ferenc Technikumot, és a VIK-et.
2021. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem sok budapesti technikumnak van saját kollégiuma. A BGSZC sulik közül a Szent István Technikumnak van saját kollégiuma, de nincs turisztikai képzése.


BGSZC Varga István Közgazdasági Technikumban lehet turisztikát tanulni + partner kollégiumai is vannak.

[link]

Partner kollégiumok:

[link]


Gundelnek sincs saját kollégiuma, de vannak partner kollégiumai: [link]

2021. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy a Teleki Blanka nagyon rossz környéken van ezért azt nem jelölöm, esetleg a Varga István Közgazdasági Technikumról valaki tud valamit? Milyenek a tanárok stb?
2021. okt. 28. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!