Javító érettségi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most, 2021 októberében voltam előrehozott informatika érettségin.

Sajnos nem sikerült úgy, ahogy terveztem. Nem lett borzalmas, csak nem ötös.

Szerintetek melyik a jobb döntés?

Ha most elmegyek szóbelire, és ugye ezzel lesz ez az eredményem, vagy ha nem megyek el, törlöm az egészet, és utána elmegyek májusban megint?

Továbbá az első esetet választva. Ha mégis meggondolom magam, és ez az eredmény meglesz, viszont szeretnék májusban javítózni, akkor fizetnem kell érte vagy nem?

Májusban fogok egyébként rendesen érettségizni magyarból, töriből, matekból (az angolt már megcsináltam előrehozottan).

Elég maximalista vagyok, viszont a felvételimhez (mérnöki) elég 200-300 pont is, az pedig megvan ezzel az eredménnyel is.

Ti hogyan döntenétek?



2021. okt. 29. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed, a középszint nem egy nagy falat, kis időráfordítással le tudod tenni, ha már mostanra is készültél, az emeltről nem tudok nyilatkozni, az nyilván több időt igényelne.

Ha könnyen megy a másik 3 tantárgy, és úgy érzed, belefér, csináld meg újra és ne menj el (szintén egy maximalista), lehet, hogy az infó még fel tudja húzni a pontodat, ha a többi esetleg nem sikerülne jól.

Lehet, hogy elég a pontod, de így sok fog múlni a matekodon majd, de te tudod, mennyire megy neked.

És igen, úgy tudom, a javító fizetős, sőt talán középsuli alatt nem is lehet menni.

2021. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!