Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minden olyan iskola rossz...

Minden olyan iskola rossz ahová nem kell felvételi?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát valószínűleg oda nem a legokosabb diákok mennek
2021. nov. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Ismerek mindket sulira peldat. En is szakkozepbe jartam es most 5. felevnel jarok az egyetemen+dolgozom,mig nehany gimis ismerosom erettsegi utan melozni kezdett es mellozte a tovabbtanulast.

2021. nov. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Csak ha annak gondolod. Vagy milyen szempont alapján rossz?

Én Pest egyik legszarabb sulijába jártam (elvileg). Ott voltak a legjobb és legtámogatóbb tanáraim. Olyan 4-5-ös érettségit írtam, hogy ihaj.

2021. nov. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát általában igen. Vannak ritka kivételek de nagyon kevés. Oda általában azok mennek akik nem terveznek továbbtanulni
2021. nov. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Igen is meg nem is. Logikus hogy egyes iskolák saját tesztet írattatnak de nem ez a döntő. A mások hogy szarabb szakközépben is tudsz érvényesülni csak nehezebb mert:

- bunkó diákok

- kiégett bunkó tanárok

- nem ösztönöznek arra hogy mélyebben tanuld a különböző nyelveket vagy hogy több faktot vegyél fel.

Tudom.. középsuliban egy nyelvű, egy faktos.

Viszont külön kérésre több faktot is látogathatsz. Ha karsz. Nem kötik az orrodra de minden megbeszélhető

2021. nov. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Általában igen. A felvételivel az okosabb diákokat szűrik ki és azokat veszik fel gimibe (vagy technikumba,ahol kérnek).

Ahova meg nem.kell felvételi,boldog-boldogtalan mehet jóformán.

2021. nov. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahova van felvételi, pl. fizika szakok, szinte csak be kell adni a papírt. Elvégezni már más kérdés. Abszolút nem jelenti azt, hogy könnyű, csak azért, mert valahova bejutni könnyű.
2021. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyit változott a helyzet mióta középiskolás voltam, de nekem anno nem kellett felvételit írnom egy országos szinten közepes, helyi viszonylatban jó gimibe való bekerüléshez, 100%-ban a hozott jegyek döntöttek. Szóval szerintem nem feltétlenül rossz az az iskola, ahol nem íratnak felvételit, de tény, hogy nagyobb erre az esély.
2021. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nem, és egy csomó példat is tudnek mondani. Én vidéki vagyok, egy kisvárosban élek, ahol sajnos már gimi sincs, de a közelben lévő városokban igen, csak nem kell felvételizni. Egyik sem rossz iskola, mentek onnan egyetemre nem is egy ember.
2021. nov. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!